Yaşam

Game of Thrones Serisi Fatih Aegon’u Anlatacak!

HBO tarafından yazılan George RR Martin’in epik fantezi türündeki kitaplarından uyarlanmıştır. Game of Thrones 2011-2019 yılının ortalarında yayınlanmış ve son dönem beğenilmese de adını televizyon tarihine altın harflerle yazdırmıştır. Geçen yıl Game of Thrones olaylarından yaklaşık 200 yıl öncesini anlatan House of the Dragon çıkış yaptı. İkinci dönem onayı alan bu dizi büyük beğeni toplamayı da başardı.

Şimdi tıpkı dünyadaki gibi yepyeni bir dizi Onun için kolları sıvadığı ortaya çıktı. Variety’nin konuya yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre adını sık sık duyduğumuz HBO, BEN. Aegon Targaryen’eBuna odaklanan bir dizi yapmak istiyor.

Sinema ile gelme ihtimali olan dizi, Aegon Targaryen’in Game of Thrones’tan 300 yıl önce Westeros’u fethetmesinin öyküsünü anlatacak.

Variety, dizinin şu anda çok erken aşamalarında olduğunu ve rastgele bir dizi olduğunu bildiriyor. yazarla anlaşamadık diyor. Ancak kaynaklar, HBO’nun proje için çok istekli olduğunu belirterek, bir sinema da görebileceğimizi ekliyor. İddiaya göre bu film diziden önce vizyona girecek ve olayları diziye bağlayacak.

Tabii şimdilik bunlar bir iddia olduğunu Planların değişip değişmeyeceğini bilmediğimizi söylemekte fayda var. HBO’dan rastgele bir açıklama olmadığını da ekleyelim.

İddialar doğru çıkarsa adını sıkça duyduğumuz yapım Game of Thrones ve House of the Dragon, “ Fatih Aegon“I” olarak da bilinir. Aegon Targaryen’e odaklanacaktır. Bu karaktere kardeşleri (eşleri de olur) Rheanys ve Visenya ve üç ejderhası eşlik eder. Westeros’un yedi krallığından altısını fethetti (Dorne hariç) ve bitti. Böylece, Demir Taht’ın ilk görevlisi ve Hanedan Targaryen’in kurucusu olmuştu. Bütün bu olaylar, Game of Thrones 300 yıl önceolmuştu.

Şu anda pek çok Game of Thrones projesinin geliştirilmekte olduğunu da eklemeden geçmeyelim. Jon Kar serisiGoT’tan 1000 yıl önce geçen film, Dorne’un kurucusu Prenses Nymeria’ya odaklanıyor. 10.000 Gemi”, GoT’tan 90 yıl önce geçiyor T Dunk ve Egg biralarıbazıları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu