Haber

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Tüm Personelini İftar Yemeğinde Topladı

İzmir Kınık Belediyesi, tüm işçiler ve ailelerinin katıldığı bir iftar programı düzenledi. İlçedeki Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar programı, ney dinletisi ve semazen eşliğinde gerçekleştirildi.

İlçedeki Öğretmenevinde düzenlenen programa Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile tüm belediye çalışanları ve aile bireyleri katıldı. Kınık Belediye Başkanı Dr. Kınık, Ramazan ayının ilk iftarını evlerinde aileleriyle birlikte yaptıklarını belirterek, ikinci gün tüm belediye çalışanları ile aile ortamında iftar yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Sadık Doğruer; “Kınık Belediyesi ailesi olarak ramazan ayı vesilesiyle hep bir aradayız. İnşallah Allah bugün oruçlarımızı hep birlikte açmayı, bayrama sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde ulaşmayı nasip etsin. Ayrıca gün ortasında emekli olmak üzere olan ve bugüne kadar emeği geçen tüm işçilerimize teşekkür eder, emeklilik hayatlarında sağlık ve esenlikler dilerim.”

Programda, Ramazan ayının huzuruna huzur katan, kulakların pasını silen ney dinletisi ve semazen dinletisi sunuldu.

Emekli çalışanlara plaketlerini takdim eden Dr. Sadık Doğruer, kendisine tekrar teşekkür etti ve tüm emekli çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberaltintas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu